• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Kawalerki Tychy

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę naszego biura. Oferujemy pomoc w zakupie, sprzedaży i wynajmie kawalerek w Tychach!

Informacje o kawalerkach w Tychach

Kawalerki skierowane są do różnych rodzajów odbiorców. Szczególnie często wymienia się jako chętnych: studentów
osoby starsze
młode pary
singli

Mieszkanie takie składa się przeważnie z jednego pokoju, kuchni lub aneksu kuchennego, łazienki połączonej z toaletą oraz przedpokoju. Taki rozkład nie świadczy o tym, że lokal musi być bardzo mały. Pokój może być obszerny i funkcjonalne. Owszem znajdziemy malutkie kawalerki (ok. 20 m2)), które cieszą się sporym zainteresowaniem. Można również zwrócić uwagę na mieszkania nieco przestronniejsze. Niektóre kawalerki posiadają niemal 50 m2.. Metraż oczywiście wpływa na koszty czynszu, wynajmu oraz utrzymania.

Oferta firmy Re/max Gold działającej na Śląsku jest bogata w ogłoszenia dotyczące wynajmu lub sprzedaży kawalerek. Warto wziąć pod uwagę oferty w miastach rozwijających się np. w Tychach. Praca agenta nieruchomości ma na celu pomoc, zapewnienie bezpieczeństwa i oszczędność czasu klienta. Wiele informacji dotyczących pracy doświadczonych agencji znajdziesz na stronie internetowej. Misją Re/max Gold jest edukacja społeczeństwa w zakresie nieruchomości.

Dobra lokalizacja

Tychy są miastem, w którym liczba mieszkańców stale się powiększa. Lokalizacja tam ma niesamowicie wiele plusów. Jest tak dlatego, ponieważ miasto zostało stworzone z myślą o mieszkańcach i wciąż się rozwija. Główne zalety Tychów wymienimy niżej:
- Sąsiedztwo wielu miast w tym Katowic
- Dobrze rozwinięta komunikacja miejska: wiele linii autobusowych, rozwinięta kolej, linie trolejbusowe
- Wiele terenów zielonych
- Miejsca przeznaczone do rekreacji
- Szeroka oferta edukacyjna
- Wiele ciekawych miejsc pracy
- Mobilność miejsca
- Rozwijający się rynek nieruchomości pierwotny oraz wtórny

Kawalerki do wynajęcia w Tychach

Często mieszkanie jednopokojowe wystawione są do wynajęcia. Jest to dobra opcja dla osób, które pragną się usamodzielnić, a nie mają dużych możliwości finansowych. Lokal o niewielkim metrażu powoduje ograniczeni kosztów ogrzewania, czynszu itp. Można wybrać odpowiednią dzielnicę dla siebie. Ceny kawalerek w Tychach zaczynają się już od 500 złotych. Najczęściej pojawiają się oferty w okolicach 1000 złotych. Mieszkania do wynajęcia często niedawno przeszły remont i są odświeżone.

viagra jelly how to use tadalista 5 https://gulickhhc.com/drugs/antibiotics/ fildena 100 mg reviews

Kawalerki na sprzedaż w Tychach

Kawalerki to również obiekty, które cieszą się powodzeniem jeśli chodzi o kupno. Ceny są korzystne i niewysokie. W dobrej lokalizacji, czyli w Tychach za kawalerkę przypada zapłacić mniej więcej 100 000 złotych. Cena ta oczywiście zmienia się w zależności od standardu, metraża oraz dzielnicy. Szczegółowe oferty znajdziesz na stronie biura nieruchomości w Tychach.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty Tychy, działki na sprzedaż Tychy, kawalerki Tychy, mieszkania do remontu Tychy, nowe mieszkania Tychy, domy Tychy Żwaków, domy na sprzedaż Tychy Czułów, mieszkania Tychy Cztery Pory roku, domy Tychy Wilkowyje, lokale do wynajęcia Tychy, mieszkania do wynajęcia Tychy, domy na sprzedaż w Tychach, mieszkania na sprzedaż w Tychach.

Kawalerki Tychy

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Numer telefonu do biura nieuchomości Remax Gold w Sosnowcu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

Adres biura nieruchomości biura nieruchmości

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

e-mail: biuro@remax-gold.pl

inne sposoby komunikacji Reamx-Gold

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ